Schaats- en Skate Vereniging Zwanenburg e.o.

Sportief en gezellig

12-zaes.png20-entree-vert.png11-abc-stalling.png04-koopmans.png09-breure.png16-jurrema-en-hoogenbos.png10-van-der-geest.png07-vanlaar.png19-lominck.png08-liewegje.png01-ctspromo.png21-bakker-van-nieuwburg.png17-vobi.png15-spandon.png03-jan-vd-hoorn.png18-daro.png05-profile.png14-comes.png02-deni.png

facebookmailrss

Wedstrijdinformatie

wedstrijdkalender
Inschrijven
Startlijsten en Uitslagen
osta

Schaatslinks

KNSB
Kunstijsbaan Haarlem
Het laatste schaatsnieuws
Schaatsen.nl van en voor alle schaatsliefhebbers

Shorttrack voor jong en oud in Haarlem

Runner-up trofee - Wedstrijdschaatsen

runner-up trofeeDe Runner-up trofee is een wisseltrofee die jaarlijks wordt toegekend aan degene die ten opzichte van het vorig seizoen zijn of haar persoonlijk record op de 500 meter met de meeste seconden heeft verbeterd. De trofee wordt op de jaarlijkse afsluitavond samen met een certificaat uitgereikt.

Runner-up trofee 2014/2015

1. Juliette van den Berg -/- 7.81
2. Thijs van den Berg -/- 5.90
3. Ruben Verkerk -/- 5.81
4. Isis van der Bend -/- 5.79
5. Joris Schenkels -/- 5.45
6. Maarten Vos -/- 3.51
7. Martha Teerenstra -/- 2.71
8. Aart Kanneworff -/- 2.31
9. Joram Verkerk -/- 1.77
10. Eveline de Jong -/- 1.76

Runner-up trofee 2013/2014

 

1. Eveline de Jong

-/- 6.62

2. Ruben Verkerk

-/- 5.84

3. Aart Kanneworff

-/- 4.47

4. Thijs van den Berg

-/- 3.41

5. Maartje van Diest

-/- 2.62

6. Noami Verkerk

-/- 2.27

7. Emma Kostelijk

-/- 1.84

8. Maarten Vos

-/- 1.62

9. Joris Schenkels

-/- 1.53

10. Mila Brandehof

-/- 1.46

Runner-up trofee 2012/2013

 

1. Ruben Verkerk

-/- 13.27

2. Thijs v.d. Berg

-/- 10.12

3. Tessa Veltman

-/- 5.81

4. Madelon Reijne

-/- 4.63

5. Marie-Anne van Ankorven

-/- 4.36

Runner-up trofee 2011/2012

 

1. Eline van Ankorven

-/- 9.51

2. Joƫlle de Vetten

-/- 6.67

3. Sharon Nieuwenhuis

-/- 6.55

4. Tessa Veltman

-/- 6.04

5. Daan van Looij

-/- 5.17

Runner-up trofee door de jaren heen

1996-1997 Mathijs van Waard
1997-1998 Suzanne Louter
1998-1999 Arjen van der Kieft
1999-2000 Britt Verrips
2000-2001 Erik van der Graaf
2001-2002 Wouter Kroezen
2002-2003 Danielle Visser
2003-2004 --
2004-2005 Marco de Koter
2005-2006 Somara Snijders
2006-2007 Jonathan Lammerts van Bueren
2007-2008 Renate Grigoleit
2008-2009 Leanne de Haan
2009-2010 Claudia Teeuwen
2010-2011 Maartje van Diest
2011-2012

Eline van Ankorven

2012-2013

Ruben Verkerk

2013-2014

Eveline de Jong

2014-2015

Juliette van den Berg